Zabiegi na ciało

Podstawowe

SLIMMING EXPRESS

30 min.
150 zł

Ekspresowy zabieg modelujący okolice talii, brzucha i nóg z masażem wyszczuplającym.

STOMACH SCULPTOR

45 min.
150 zł

Pionierska terapia profilaktyki i leczenie otyłości brzusznej z masażem Zen Abdomen. Stymuluje lipolizę i detoksykuje. Rzeźbi i modeluje talię i brzuch.

BACK RELAXATION

45 min.
160 zł

Zabieg likwidujący napięcia i bóle mięśniowe. Masaż pleców poprzedzony mineralnym peelingiem, rozgrzewającym okładem z glinki i alg.

MARINE ENERGY WRAP

60 min.
250 zł

Zabieg pozwala odzyskać utraconą równowagę mineralną organizmu, odżywić komórki, odzyskać formę, energię i siły witalne. Zalecany dla sportowców i zmęczonych, pozbawionych energii życiowej osób.

DETOX BODY RITUAL

75 min.
290 zł

Innowacyjny program detoksykujący, eliminuje nagromadzoną wodę i toksyny w organizmie. Doskonale nawilża i wyszczupla, w efekcie ciało jest smuklejsze i lżejsze.

MINERAL THERAPY

75 min.
290 zł

Terapia magnezowo -wapniowa uzupełniania niedobory minerałów, zwalcza bóle mięśni, likwiduje skurcze i wspomaga detoksykacje organizmu. Skóra po zabiegu jest jędrna i sprężysta. Szczególnie polecana w walce z przemęczeniem i stresem.

RELAXING ODYSSEY

75 min.
290 zł

Relaksujący rytuał z efektem odmładzania i pojędrniania skóry całego ciała.

SEAWEED BODY WRAP – zabieg wyszczuplająco-detoksykujący

100 min.
350 zł

Zabieg oczyszczająco-odżywczy, wzmacniający strukturę kolagenową skóry, poprawia jej napięcie i elastyczność oraz wspomaga redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zabieg działa detoksykująco, usuwa nadmiar wody z organizmu oraz pomaga stymulować metabolizm i krążenie.

CRANBERRY – zabieg odmładzająco-ujędrniający

110 min.
350 zł

Aromatyczny, żurawinowy zabieg na ciało o działaniu odmładzająco-ujędrniającym, polecany szczególnie dla skóry suchej, z oznakami starzenia, utratą jędrności i elastyczności.

LIGHT LEGS

70 min.
250 zł

Zabieg limfo-drenujący na „ciężkie nogi”. Niweluje uczucie ciężkich, opuchniętych i zmęczonych nóg i stanowi doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowej.

Specjalistyczne

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę. W wyniku wibracji fal ultradźwiękowych wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem.

Brzuch - 
30 min.
130 zł
Uda + pośladki - 
80 min.
250 zł
Uda + pośladki + brzuch - 
100 min.
299 zł

FALE RADIOWE- RF

Technologia fal radiowych to bardzo wszechstronna metoda naturalnej stymulacji skóry, która umożliwia zarówno odzy- skanie jej dawnej jędrności i elastyczności, jak również pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych okolic. Zabieg jest bardzo przyjazny dla naszego organizmu, ponieważ stymuluje i przyspiesza naturalne procesy, które i tak zachodzą w naszej skórze.

Ramiona - 
30 min.
80 zł
Brzuch - 
30 min.
100 zł
Uda + pośladki - 
60 min.
200 zł
Uda + pośladki + brzuch - 
100 min.
260 zł

Jesteśmy blisko Ciebie!

Green SPA zlokalizowany jest w centrum Międzyzdrojów. Nasze kalendarze są elastyczne – zawsze znajdziemy dla Ciebie dogodny termin naszego spotkania. 

Umów wizytę